BLOG

 Akustyka, dzielimy się wiedzą

Przygotowaliśmy dla Państwa godne uwagi artykuły. Przedstawiliśmy podstawowe problemy jakie spotykamy w życiu codziennym zarówno w domu jak i w pracy. Mamy nadzieję, że przybliżą one Państwu tematykę działu fizyki jaką jest akustyka. Z pewnością zachęcimy Państwa również do obejrzenia naszych realizacji oraz do kontaktu z nami.

W zawiązku z tym zapraszamy serdecznie do lektury, jak również komentowania artykułów.

Norma hałasu PN-B-02151-4:2015-06

Norma hałasu PN-B-02151-4:2015-06

Norma hałasu PN-B-02151-4:2015-06 Akustyka budowlana — Ochrona przed hałasem w budynkach — Część 4: Wymagania dotyczące warunków pogłosowych i zrozumiałości mowy w pomieszczeniach oraz wytyczne prowadzenia badań

Ochrona przed hałasem – jak z nim walczyć

Ochrona przed hałasem – jak z nim walczyć

Hałas jest dla nas dźwiękiem niepożądanym, którego działanie będzie dla nas uciążliwe, a wręcz szkodliwe dla naszego zdrowia. Stwarza to dla nas uczucie dyskomfortu, w a konsekwencji wpływ na narząd słuchu, układ nerwowy oraz inne narządy wewnętrzne.

Jak wygłuszyć mieszkanie?

Jak wygłuszyć mieszkanie?

Wygłuszanie mieszkań ma bardzo szerokie znaczenie dla każdego mieszkańca. Mozna tutaj rozróżnić zamieszkanie w bloku mieszkalnym lub do mu jedno- lub wielorodzinnym. Jednak w każdym przypadku „wyciszenie” ma na celu odizolowanie się od źródeł hałasu.

Co dalej?

Jesteś zainteresowany naszymi usługami lub chcesz sprawdzić co u nas słuchać?